Anasayfa / Gündem / YENİDEN REFAH PARTİSİ BAŞİSKELE’YE BÜYÜK KATILIM

YENİDEN REFAH PARTİSİ BAŞİSKELE’YE BÜYÜK KATILIM

Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe teşkilatı Yuvacık Saklı Vadi Restorantta yaklaşık 200 kişilik iftar programında bir araya geldi. İlçe yönetimi kadın kolları ve ilçe gençlik kollarının yanı sıra mahalle ve köy temsilcilerinin de hazır bulunduğu iftar programına Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu ile birlikte Genel Merkez Kurucular Kurulu üyeleri Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin de katılım sağladılar.

Başiskele Milli Görüş’ün Kalesi Olacak

Değişik partilerden istifa ederek Yeniden Refah Partisine katılan 47 kişinin de hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Mehmet Öner,  tüm teşkilatlara ve Yücel Mollaismailoğlu’ na  Kurucular Kurulu üyeleri Ali Şükrü Bayraktar ve Hüseyin Küçükkeskin’e  iştiraklerinden dolayı teşekkür ederiz   dedi.  Başiskele Yeniden Refah Partisi olarak ikinci kırkyıl ve ikinci ERBAKAN döneminde en başarılı hizmetlere imza atacaklarını söyleyen Mehmet Öner, halkımızın beklediği özlediği o efsane hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceklerini ve Başiskele’yi Milli Görüşün kalesi haline getireceklerinin sözünü verdi.

Yeniden Refah Partisi 81 il 972 İlçede Teşkilatları Kuruldu

Ardından konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu nazik davetlerinden dolayı İlçe Başkanı ve tüm teşkilatlarına teşekkür etti. Ramazan ayının ülkemiz ve islam alemine hayırlı olmasını diledi.  Yücel Mollaismailoğlu;  “Yeniden Refah Partisi 81 ilimiz 972 ilçemizde kuruluş ve kongrelerini  coşku ve heyecan dolu yüksek katılımlı toplantılarla gerçekleştirmektedir. Muhterem Genel Başkanımıza havaalanlarından itibaren kongre salonlarına kadar eşlik eden binlerce araçlık muhteşem konvoylarla oluşan heyecan ve insan seli, ikinci ERBAKAN ve ikinci milli görüş hareketine olan özlem ve hasreti  çok net bir şekilde ortaya koymaktadır.  Muhterem genel başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN beyin ERBAKAN hocamızın vefatının ardından 8 yıl boyunca Anadolu’yu il il, ilçe ilçe, köy köy dolaşarak ortaya koyduğu muazzam gayret ,azimli mücadelesi karşısında Aziz milletimiz akın akın partimize koşmaktadır.  Milletimizin milli görüşe olan hasretini özlemini yakınen müşahade ediyoruz. Bu durum başta muhterem genel başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN beyi ve bizleri son derece mutlu ve memnun ediyor. Önümüzdeki Ekim ayı ortalarında Ankara da yapacağımız muhteşem büyük kongremizle birlikte, iktidara yürüyüşümüzün ilk adımını hep birlikte atacağız inşallah.

Ülkemizin tüm sorunlarını biliyoruz. Çözümlerini de biliyoruz. Çare de bizde çözümde bizdedir inşallah. Buradan milletimize sesleniyoruz ve diyoruz ki artık alternatifsiz değilsiniz. Artık sizin için biz varız Yeniden Refah Partimiz var, Dr. Fatih ERBAKAN var elhamdülillah.

Hakkında admin

Bu Haber İlginizi Çekebilir

CHP’li Altay’ın TV8’de toplanan yardım paralarıyla ilgili suçlamasına AFAD’dan cevap geldi

AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, CHP Milletvekili Engin Altay’ın, depremzedelere gönderilmek üzere toplanan yardım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir