Anasayfa / Teknoloji / Telefon / WhatsApp yeni özelliği ile mesajlarınızı koruyacak!

WhatsApp yeni özelliği ile mesajlarınızı koruyacak!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemlerde pek çok yeniliği bünyesine kattı. En son getirdiği düzenleme ile yalan haberlerin önüne geçmeye çalışan şirket, şimdi de kullanıcıların güvenliği için yeni bir özelliği test ediyor. Telefonunuzu başkalarına vermek zorunda olduğunuzda, kişisel mesajlarınızıngüvenliği hakkında endişe ediyor olabilirsiniz. WhatsApp yeni özelliği ile bu duruma bir çözüm sunabilir.

WhatsApp yeni özelliği ile mesajlarınızı koruyacak!

WABetaInfo adlı internet sitesinde yapılan paylaşıma göre, WhatsApp Beta 2.19.83 sürümünde yeni bir özellik dikkatleri çekti. Şu an için kullanıma kapalı olsa da, yeni beta sürümü beraberinde parmak izi ile doğrulama seçeneğini getiriyor. Söz konusu yenilikle birlikte uygulamaya erişim için parmak izinizi kullanmanız mümkün olacak. Bununla birlikte kimlik doğrulama için geçerli zaman aralıklarını da belirlemeniz mümkün.

Uygulamanın yeni özelliğini ne zaman kullanıma sunacağı ile alakalı bir bilgi, şu an için bulunmuyor. Ancak uzun süredir geliştirilme aşamasında olduğu bilinen özelliğin, yakın bir zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bununla birlikte söz konusu yeniliğin şu an için yalnızca Android platformunda görüldüğünü de belirtmemiz lazım.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir