Anasayfa / Gündem / Fikret Orman’ın “Arkamdan Karı Gibi Konuşurlar” Sözleri Kongreye Damga Vurdu!

Fikret Orman’ın “Arkamdan Karı Gibi Konuşurlar” Sözleri Kongreye Damga Vurdu!

Kongrede konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Hakkımda şaibeler varmış. Delikanlıysanız çıkın konuşun. Ama konuşamazlar, onlar ancak arkamdan karı gibi konuşurlar.” dedi. Orman gelen tepkiler üzerine, “Oruçluluğuma verin özür dilerim, haklısınız” dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın 2018 yılı olağan idari ve mali genel kurulunda yaptığı konuşma gündeme oturdu.

“HAKKIMDA ŞAİBELERİ VARMIŞ”

Üyelerin hakkında yaptığı eleştirilere cevap veren Orman, “Bu kadar hatibe cevap vermezsek saygısızlık olur. Canım hocam yarın rakibimiz, sizin ilk adaylığınız benim de son adaylığım. Beşiktaş’ta kimseye yaranılmaz Beşiktaş’ta Nazmi Koca cevap vermeyeceğim, cevap vermeye kaale almam. Hakkımda şaibeleri varmış, çıkın söyleyin Kulübün uçağını özel işlerimde kullanmışım çıkıp bir tane drone göstersinler. onlar anca karı gibi gibi arkadan konuşurlar. Kapalı kapılar ardında konuşmayacaksın. Delikanlı gibi çıkın konuşun, ancak karı gibi arkadan konuşurlar” dedi.

“ORUCUM, ÖZÜR DİLERİM”

Yaptığı açıklamaların ardından “özür dilemesi” istenen Fikret Orman, “Oruçluluğuma verin, özür diliyorum. Hanımefendi, sizden de özür diliyorum. Haklısınız. Ben arkadan dedikodu yapanlara söyledim, niye kızıyorsunuz ki? Hepiniz mi yaptınız?” şeklinde konuştu.

(Sporx)

Hakkında admin

Bu Haber İlginizi Çekebilir

CHP’li Altay’ın TV8’de toplanan yardım paralarıyla ilgili suçlamasına AFAD’dan cevap geldi

AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, CHP Milletvekili Engin Altay’ın, depremzedelere gönderilmek üzere toplanan yardım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir