Anasayfa / Gündem / Başkan Sezer’den Ulaşlı halkına müjdeli haber

Başkan Sezer’den Ulaşlı halkına müjdeli haber

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli PTT Baş Müdür Yardımcısı Turan Gür ve İşletme Müdürü Avni Oruçlu ile yaptığı toplantı sonrasında Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülhamithan Caddesi No: 59/c adresinde, PTT Ulaşlı Şubesi’nin tekrar açılacağını müjdeledi. 
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in girişimleri, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Eliibeş ve İlçe Başkanı Çetin Seymen’in destekleriyle Haziran ayında kapanan Ulaşlı PTT Şubesi’nin Temmuz ayı sonunda tekrar açılmasına karar verildi.  

TEMMUZ AYI SONUNDA HİZMETE AÇILACAK
Gölcük Belediyesi Encümeni’nin 04.07.2019 tarih ve 443 nolu kararı ile Ulaşlı’ya PTT Şubesi açılması hususunda karar alınarak, 05.07.2019 tarih ve 3601 sayılı yazı ile Kocaeli PTT Müdürlüğü’ne gerekli müracaat yapıldı.  Bunun neticesinde Kocaeli PTT Baş Müdür Yardımcısı Turan Gür ve İşletme Müdürü Avni Oruçlu ile bir toplantı gerçekleştiren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, PTT Genel Müdürlüğü’nden alınacak onay ile beraber Temmuz ayı sonunda, Belediyenin maliki olan Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülhamithan Caddesi No: 59/c adresinde, PTT Ulaşlı Şubesi’nin tekrar faaliyete geçmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.     

ULAŞLI HALKINA HAYIRLI OLSUN
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Ali Yıldırım Sezer, “Haziran ayında PTT Şubesi’nin Ulaşlı’da kapatılması bölge halkını üzmüş, tekrar açılması noktasında birçok talep tarafımıza iletilmişti. Bizde bu noktada harekete geçerek, Gölcük Belediyesi Encümenimizde alınan karar sonrasında ve yaptığımız görüşmeler neticesinde, belediyemizin maliki olan Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülhamithan Caddesi No: 59/c adresinde tekrar açılmasını sağladık. Ben bu noktada çözüm odaklı bir anlayış sergileyen PTT Kocaeli Şubesi yetkililerine ve beraberinde de bu süreçte bize destek veren AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e ve İlçe Başkanı Çetin Seymen’e teşekkür ederim. Ulaşlı halkımıza da yeni PTT Şubesi’nin hayırlı olmasını dilerim.  

Hakkında admin

Bu Haber İlginizi Çekebilir

Almanya, Türkiye’ye silah satışını durduracağını açıkladı

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Mass, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Türkiye’ye silah satışını durduracaklarını söyledi. Barış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir