Anasayfa / Gündem / Başkan Aras Köyleri Ziyaret etmeye devam ediyor

Başkan Aras Köyleri Ziyaret etmeye devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın talimatı ile köy ziyaretlerine başlayan İl Başkanı Mehmet Aras, Körfez’de vatandaşlarla bir araya geldi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın talimatı ile köy ziyaretlerine başlayan İl Başkanı Mehmet Aras, Körfez’deydi Mehmet Aras yanındaki il yöneticileri ile birlikte Körfez İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına katıldı. Körfez’de yüzlerce yıllık tarihe sahip himmetli köyünün köy konağında yapılan iftara; ev sahibi Körfez İlçe Başkanı Hacı Arif Aydoğmuş, Derince İlçe Başkanı Yakup Güzeltepe, Himmetli Köyü Muhtarı Mustafa Acar, Çıraklı Mahallesi Muhtarı Ayhan Turaman, Gebze Taşköprülüler Dernek Başkanı Ali Osman Tılcan, Refah Partisi eski Encümen Üyesi Kadir kökçü katıldı.

İSHAKÇILAR’DA ZİYARET
Yaklaşık 150 kişinin katıldığı iftar sonrası Mehmet Aras partisine yeni katılan kişiler ile yeni atanan mahalle temsilcilerine rozet taktı. Köylülerle sohbet eden Aras, iftar sonrası çalışmalarına Derince’nin İshakçılar Köyü’nde devam etti. Buradaki ziyaret sırasında Aras’a Derince İlçe Başkanı Yakup Güzeltepe ile ilçe yöneticileri eşlik ettiler. İshakçılar Köyü kahvehanesinde konuşan Mehmet Aras’ n sözü sık sık alkışlar ile kesildi. 

NİTELİKLİ İNSAN YETİŞTİRECEĞİZ
Buradaki konuşmasında Aras şunları kaydetti: “Buraya genel başkanımızın talimatı ile gelmiş bulunuyoruz. Kendisi köylümüzün sorunları ile yakından ilgileniyor. Biz iktidara geldiğimizde kalkınmanın iki parolası olacak. Birincisi nitelikli insan yetiştireceğiz. İkincisi üreteceğiz. İşte bu noktada köylümüz çok önemlidir. Köylümüz bizim üretim ekonomimizde köyünde durup üreten bir pozisyonda olacak. İşte bu yüzden köylümüzün şu anki dertleri ve beklentilerini yerinde inceliyoruz. Bu incelemelerin sonucunu rapor halinde kendisine sunacağız.” 

Hakkında admin

Bu Haber İlginizi Çekebilir

CHP’li Altay’ın TV8’de toplanan yardım paralarıyla ilgili suçlamasına AFAD’dan cevap geldi

AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, CHP Milletvekili Engin Altay’ın, depremzedelere gönderilmek üzere toplanan yardım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir